Reklama

Historia Rocka w Kutnie – poszukiwane materiały

Opublikowano:
Autor:

Historia Rocka w Kutnie – poszukiwane materiały - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szanowni mieszkańcy naszego miasta. Pewnego dnia zrodziła się w naszej głowie idea zorganizowania w Kutnie wystawy obrazującej historię pewnego gatunku muzyki, który jest lub był bliski prawie każdemu z nas. Ta muzyka była, jest i będzie obecna w naszej przestrzeni.Kutno jest miejscem, w którym rodziły się zjawiska i pomysły, rodzili się ludzie, powstawały idee i zespoły, które wywierały wpływ nie tylko na mieszkańców tego regionu, ale wychodziły dalej w kraj jak i poza jego granice.Chcielibyśmy te wszystkie fakty, wspomnienia się z nimi łączące, emocje które im towarzyszyły zebrać i pokazać w jednym miejscu i czasie. Tak abyśmy mogli wspólnie się tym wszystkim nacieszyć i poczuć satysfakcję, a może nawet dumę z miejsca, w którym się to wszystko działo i z ludzi, którzy to wszystko tworzyli i wymyślali.

Im się kiedyś chciało, więc i niech nam się teraz zechce przypomnieć i poszperać w pamięci jak i w domowych archiwach i zobaczyć czy nie jesteśmy w posiadaniu wspomnień i pamiątek z minionego okresu.

Jeśli macie zdjęcia, płyty, kasety, nagrania audio i video, materiały prasowe, plakaty, wspomnienia. Cokolwiek co jest już dzisiaj historią. Prosimy podzielcie się tym wszystkim z nami. Bez Waszej aktywności i pomocy ta wystawa się nie uda. Czekamy na Was.

Materiały prosimy dostarczać do Muzeum Regionalnego w Kutnie, Plac Piłsudskiego 20. Od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-18:00. Kontakt: Adam Zatoński, tel. /24/ 254 79 64. E-mail: rockutno@gmail.com
Termin: do 30 kwietnia 2015 roku.

Komitet organizacyjny:
Sławomir Bryłka – muzyk zespołu Alastor
Maciej Kierzkowski – redaktor muzyczny Radia Łódź
Marek Kurnatowski – promotor muzyczny
Radosław Rojewski – Dyrektor Kutnowskiego Dom Kultury
Grzegorz Skrzynecki – Dyrektor Muzeum Regionalnego w Kutnie
Przemysław Zawadzki – Dyrektor I LO im. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE