Reklama

Horror w kutnowskim mieszkaniu! Związany z workiem na głowie bity przez kilka godzin!

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przetrzymywali znajomego w mieszkaniu wbrew jego woli. Mężczyzna miał skrępowane ręce i worek założony na głowę, grozili mu i pobili. Kutnowski sąd zastosował wobec sprawców tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem grozi kara nawet do 15 lata więzienia.

W minioną sobotę około godziny 9:20 policjanci z kutnowskiej komendy zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań w Kutnie doszło do pobicia mężczyzny. Okazało się, że samo pobicie to tylko jeden z elementów potwornych wydarzeń.

- Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że trzej mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy uczestnikami spotkania do kłótni - relacjonuje podkom. Edyta Machnik z KPP Kutno. - Jeden z uczestników libacji został zaatakowany przez współbiesiadników. Dwaj oprawcy używając przemocy najpierw pobili 24-latka używając niebezpiecznego narzędzia, a następnie skrępowali mu ręce i założyli worek foliowy na głowę. Przetrzymywali w ten sposób pokrzywdzonego przez kilka godzin.

Napastnicy zostali zatrzymani. Okazali się nimi 26- i 27-letni mieszkańcy Kutna, którzy mieli w organizmie po przeszło promilu alkoholu.

- 5 kwietnia obaj usłyszeli zarzuty za pozbawienie wolności ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi kara minimum 3 lat więzienia. Dodatkowo usłyszeli również zarzuty za pobicie oraz groźby - dodaje podkom. Machnik. - 6 kwietnia na wniosek prokuratury kutnowski sąd zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres 3 miesięcy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE