Reklama

Hubert Smoliński, multiolimpijczyk-absolwent Dąbrowszczaka

Opublikowano:
Autor:

Hubert Smoliński, multiolimpijczyk-absolwent Dąbrowszczaka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Udział w olimpiadach przedmiotowych daje prestiż i możliwości- zwolnienie z egzaminów maturalnych oraz gwarancję dostania się na najlepsze wyższe uczelnie w Polsce.Hubert Smoliński - tegoroczny absolwent I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego posiada nie lada osiągnięcia!Już jako uczeń klasy drugiej liceum zdobył tytuł finalisty z wyróżnieniem olimpiady artystycznej (sekcja muzyki), finalisty olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym oraz finalisty olimpiady wiedzy o Unii Europejskiej.

W bieżącym roku szkolnym do dotychczasowych sukcesów dołączył jeszcze dwa tytuły: laureata olimpiady o Polsce i świecie współczesnym oraz finalisty olimpiady historycznej.

Hubert nie ogranicza się tylko do nauki. Reprezentował Kutno w wielu festiwalach młodych wokalistów, zdobywając niejednokrotnie najwyższe laury.

W tym roku szkolnym został najlepszym absolwentem liceum (średnia 5,44) oraz otrzymał z rąk dyrektora liceum nagrodę PRIMUS INTER PARES przyznawaną najwybitniejszym absolwentom Dąbrowszczaka.

Hubertowi i pozostałym tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia
na trwających właśnie egzaminach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE