Reklama

I maraton taneczny w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

I maraton taneczny w Kutnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Dom Kultury oraz Street Dance Studio zapraszają wszystkich na pierwszy w naszym mieście maraton taneczny. To nie są zwykłe warsztaty! To coś nowego i oryginalnego, pełnego świeżej energii! Przyjdź i chudnij z nami! 4,5 godziny zajęć z doświadczoną kadrą instruktorską! Takiej okazji nie możesz przegapić. 17 lutego poznasz co to przyjemność czerpana z tańca, a zarazem korzyści w postaci straconych kalorii.I maraton taneczny w Kutnie powstał za sprawą Joanny Zielińskiej. Mamy nadzieję, iż maraton stanie się imprezą cykliczną. Proponowane style taneczne: SALSA SOLO, LADIES STYLING, TANIEC BRZUCHA, LATIN MIX!

Instruktorki:
KAJA SWORNIK doświadczona tancerka oraz instruktorka tańca z Warszawy, Podczas współpracy z Łódzką szkołą tańca Urban Dance Zone brała udział m.in. w takich projektach jak: Festival Cubano, Łódzkie Targi. Pracowała w Szkole Tańca w Sochaczewie, w Warszawie w Steps4Salsa oraz współpracuje z grupą choreograficzną Fernandez Dance Company, a także z Uniwersytetem Warszawskim, Szkole Tańca Up&Down, Szkole Tańca Pasjonat, Obecnie prowadzi również zajęcia w Kabaty Dance Studio oraz Duet Dance. Ostatnimi większymi projektami w których brała udział jako tancerka były: Koncert Coriny oraz Mario Bishin'a w klubie Mirage, Top Trendy Fetiwal 2012 jako tancerka zespołu Ich Troje oraz obecnie tańczy dla Kasi Grabowskiej z którą pracowała przy nagraniu klipu do utworu pt: "One Shot" i współpracuje przy promocji najnowszej płyty. Jest wulkanem energii zarażającym pasją do tańca!

EDYTA BUCZKOWSKA Tancerka, aktorka, wokalistka, pedagog. Pracuje m.in w Jagielski Dance Project - Szkole tańca Piotra Jagielskiego - choreografa You Can Dance (TORUŃ). Przygodę z tańcem zaczęła wiele lat temu od zmysłowej salsy. Niespożyta energia, nieustanna chęć rozwoju i poznawania nowych sposobów wyrażania siebie, sprawiły, że w 2004 roku, zainteresowała się tańcem brzucha. Od tego czasu nieustannie rozwija swoją pasje, doskonaląc swoje umiejętności taneczne i starając się jak najlepiej poznać kulturę Bliskiego Wschodu. Od 2007 roku Edyta zajmuje się profesjonalnym nauczaniem tańca orientalnego. Jej optymizm, niewyczerpane zasoby energii i olbrzymi talent pedagogiczny sprawiają, że każda prowadzona przez nią lekcja jest niezapomnianym przeżyciem.

Program maratonu: 17 luty (niedziela)
15.00 - 16.00 - Salsa Solo
16.00 - 17.00 - LADIES STYLING
17.00 - 18.00 - LATIN MIX
18.00 - 19.30 - TANIEC BRZUCHA
Zajęcia odbędą się na nowej sali baletowej Kutnowskiego Domu Kultury

KOSZT zajęć: 40zł/osoby ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

ZAPISY:

DO GODZINY 15.00:
Joanna Zielińska
Tel: 723-319-518
Mail: j.zielinska90@interia.pl

PO GODZINIE 15.00
Sebastian Flejszman
Tel. 663- 524 - 486
Mail: manager@sds.net.pl

STYLE TANECZNE:

SALSA SOLO - propozycja dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, które chcą poczuć się w tańcu pewnie i pięknie oraz przy okazji zadbać o swoją sylwetkę. To taniec dynamiczny, oparty o kombinacje kroków salsowych. Na kursie nauczysz się trzymania postawy, ładnego ułożenia rąk, zmysłowego poruszania biodrami , obrotów... Salsa solo uelastyczni twoje ciało, poprawi kondycję i sprawi, że twoje ruchy nabiorą gracji. Dzięki niej poczujesz się swobodnie na parkiecie i będziesz szalała/szalał na każdej imprezie.Salsę solo mogą tańczyć zarówno kobiety jak i mężczyżni (dziewczyn i chłopaków) w każdym wieku.

LATIN MIX -to mieszanka gorących rytmów latynoskich, takich jak : salsa, merengue, bachata, cha-cha, reggaeton, oraz samba. To kurs dla pań/ dziewczyn i panów/ chłopaków - młodszych i starszychNie jest to kurs w parach. To zajęcia dla tych,którzy chcą, w krótkim czasie opanować kroki podstawowe wielu tańców latynoskich . Ten kurs polecany jest szczególnie osóbom, które nigdy nie miały styczności z tańcem. Każdy może się nauczyć tańca. LATIN MIX ROZWIJA WSZYSTKIE MIĘŚNIE.

LADIES STYLING- to zajęcia mające na celu uwolnienie swojego kobiecego ja. Podczas zajęć nie tylko nauczycie się wyzbywania zachamowań, czy odwagi ale także jak przy tym zachować stosowny umiar i subtelność. Poznacie również kilka prostych trików by oczarować na parkiecie koleżanki i kolegów, a wszystko to podane zostanie w lekkiej przyjemnej tanecznej formie. Chcesz ruszać się jak seksowny kociak? to zajęcia dla Ciebie!

TANIEC BRZUCHA- To zajęcia dla osób,które mają jeden problem,którego nie mogą się pozbyć... brzuch! Prócz poprawiania figury ta forma aktywności ma zbawienny wpływ również na kręgosłup i poprawę naszego poczucia własnej wartości.Taniec brzucha bazuje na ruchach bioder i brzucha. Wyraziste ruchy bioder, subtelne ruchy dłoni i ramion, a także orientalna muzyka pobudza emocje wśród oglądających tancerkę.Taniec ten wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków a także mięśni grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle okołokręgosłupowe ustępują. Ma zbawienny wpływ na psychikę kobiet - pomaga pozbyć się kompleksów i odkryć atrakcyjność seksualną.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE