Reklama

Reklama

Idą kolejne zmiany w szpitalnej kuchni. Kutnowska placówka szuka wykonawcy, chodzi o...

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Idą kolejne zmiany w szpitalnej kuchni. Kutnowska placówka szuka wykonawcy, chodzi o...  - Zdjęcie główne

Żywienie w kutnowskim szpitalu czekają gruntowne zmiany | foto poglądowe/archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Najpierw było zwolnienie dietetyka, teraz przyszedł czas na nową firmę świadczącą usługi w zakresie przygotowywania i dystrybucji posiłków. Wygląda na to, że żywienie w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym czekają gruntowne zmiany.

Reklama

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że kutnowski szpital zwolnił dotychczasową dietetyk i rozpoczął poszukiwania jej zastępcy. A na tym nie koniec. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, szpital rozpoczał postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na "świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów przez 7 dni w tygodniu, w zakresie przygotowywania i dystrybucji posiłków dla pacjentów (w tym dzieci rocznych)." Usługa obejmuje całodzienne posiłki w skali miesięcznej 7 750.

- Wykonawca zobowiązuje się złożyć ofertę na kwotę osobodnia, który stanowi całodobowy pobyt pacjenta w szpitalu i rodzaju diety zgodnie, z którą jest żywiony - czytamy w treści postępowania. 

Zamówienie będzie realizowane przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Przystępując do postepowania wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium w kwocie 20 460 zł.

Termin składania ofert mija 1 czerwca o godz. 10:00. Szczegóły postępowania znajdziecie tutaj - KLIK

O tym, kto zostanie nowym wykonawca w kwestii przygotowywania i dystrybucji posiłków dla pacjentów KSS, będziemy informować na łamach KCI. 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy