Reklama

Reklama

II Taneczny Piknik Rodzinny Studia Tańca Alibi już za nami

Opublikowano: ndz, 28 cze 2015 12:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 27 czerwca 2015 roku na terenie OKGK w Leszczynku odbył się II taneczny piknik rodzinny Studia Tańca Alibi – szkoły Tańca Doroty Ciołkowskiej. Wzięły w nim udział wszystkie zespoły i grupy taneczne Studia Tańca Alibi działające w Kutnowskim Domu Kultury oraz Ośrodku Kultury Gminy Kutno w Leszczynku.Wrażeń i emocji było co nie miara. Początkowe chmury i deszcz nie zdołały przeszkodzić uczestnikom w świetnej zabawie. Program wypełniony był po brzegi. Po oficjalnych wystąpieniach i przemówieniach zaczęliśmy piknikowanie. Oprócz pysznej kiełbaski i kaszanki z grilla można było skosztować różnych smakołyków i wypieków przyniesionych przez rodziców.

Reklama

Oczywiście, żadna dobra impreza nie może sie obyć bez Zumby. Tak było i tym razem. Skoczna i dynamiczna muzyka porwała do tańca całe rodziny. Świetne chwile spędzone podczas zumbowania zawdzięczamy naszym instruktorkom zumby Agnieszcze Dębowskiej i Dorocie Ciołkowskiej.

Ale na tym nie koniec. Wszystkie dzieci miały możliwość skorzystać również z darmowych atrakcji w postaci dmuchanej zjeżdżalni, eurobungee, trampoliny oraz z różnych konkursów i zabaw sportowych. Bez wątpienia najbardziej emocjonujące i dające mnóstwo radości były zabawy i konkursy z liną i chustą animacyjną. Piknik był okazją do zintegrowania grup tanecznych STA, oraz podsumowaniem sezonu tanecznego, obfitującego w liczne sukcesy zespołów Studia Tańca Alibi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)