Reklama

Ilu nauczycieli strajkuje w Kutnie? Znamy oficjalne dane

Opublikowano:
Autor:

Ilu nauczycieli strajkuje w Kutnie? Znamy oficjalne dane - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Strajk nauczycieli trwa. Przed chwilą Urząd Miasta w Kutnie poinformował jak wygląda sytuacja w miejskich placówkach.

Jak informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta, dziś na godz. 9.00 w miejskich szkołach podstawowych i przedszkolach pracuje 70 nauczycieli (34 - kadra kierownicza, 36 - inni nauczyciele).

- Pod ich opieką na świetlicach w szkołach przebywa 36 dzieci, w przedszkolach - 141 dzieci , łącznie 177 dzieci. Na godz. 9.00 w strajku uczestniczyło 201 nauczycieli - informuje Biuro Prasowe.

Warto dodać, że dziś rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów. Zarówno w całej Polsce, jak i w szkołach podstawowych na terenie Kutna odbyły się one bez żadnych problemów.

[AKTUALIZACJA]

Dziś na godz. 13.00 w miejskich szkołach podstawowych i przedszkolach pracuje 69 nauczycieli (35 - kadra kierownicza, 35- inni nauczyciele). Pod ich opieką na świetlicach w szkołach przebywa 39 dzieci, w przedszkolach - 144 dzieci , łącznie 183 dzieci.


Na godz. 13.00 w strajku uczestniczyło 286 nauczycieli. Na zwolnieniu lekarskim (długotrwałym, krótkotrwałym) przebywa 52 nauczycieli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE