Reklama

Reklama

Informator weekendowy

Opublikowano: pt, 27 lut 2015 12:38
Autor:

Informator weekendowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Piątek, 27 lutego14:30 – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów - Kino KDK16:00 – Disco Polo - Kino KDK17:00 - Spotkanie autorskie z Andrzejem Moraczewskim - Zespół Szkół nr 4 w Kutnie-Azorach18:00 – Disco Polo - Kino KDK18:00 - "I nie tylko śpiąca królewna"- 49. premiera Teatru PUSZEK - Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie20:15 – Ziarno prawdy - Kino KDK

Reklama

Sobota, 28 lutego
11:00 - KS Kutno - Olimpia Koło - "Kutnowianka"
13:00 – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów - Kino KDK
14:30 – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów - Kino KDK
16:00 - XI Grand Prix w Tenisie Stołowym - Szkoła Podstawowa nr 6
16:00 – Disco Polo - Kino KDK
18:00 – Disco Polo - Kino KDK
20:15 – Ziarno prawdy - Kino KDK

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki (SP nr 6)

Ekstraklasa Kobiet:
09:00 - Gostynin Team – Volley Team Żychlin
10:00 - Gaju Team Łęczyca – Volley Team Żychlin
11:00 - Gostynin Team – Hurt Pap-Ars Vita Kutno
12:00 - Hurt Pap-Ars Vita Kutno – UKS Strzelce

III liga Mężczyzn:
13:00 - Dąbrowianka Dąbrowice – Lucky Gunners
14:00 - Szkoła Lucień – Lucky Gunners

Niedziela, 1 marca
10:00 - Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Rektora WSGK - Zespół Szkół w Żychlinie, ul. Narutowicza 88
11:30 - II Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kutnie - kościół pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca
13:00 – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów - Kino KDK
14:30 – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów - Kino KDK
16:00 – Disco Polo - Kino KDK
18:00 - Lwowskie Trio Fortepianowe w CTMiT - Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie
18:00 – Disco Polo - Kino KDK
20:15 – Ziarno prawdy - Kino KDK

Kutnowska Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej (SP nr 1)

I liga:
08:00 - FC Wieszczyce - Protektor
08:50 - Old-Boys Amazonka - Straż Pożarna
09:40 - Street Boys - Sami Swoi
10:30 - DS Smith - DZPG
11:20 - Prosto Team - Expom Krośniewice
12:10 - Starter Biuromax Viva - Libero

II liga:
13:00 - KP Klonowiec Stary - KS Tęcza
13:50 - Ultras - Omega
14:40 - Śródmieście - Władcy Północy
15:30 - Young Boys - Stalex
16:20 - Replay Kutno - Abstraxi
17:10 - GOKiS Krzyżanów - Radioaktywni

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki (SP nr 6)

I liga Mężczyzn:
09:00 - AZS WSGK Kutno – Gostynin Team
10:15 - BKS Bratoszewice – Szczawin Kościelny
11:30 - Piekarnia Balton Płock – Fenix Kutno
12:45 - Huragan Kutno – Gladiator Parzęczew

II liga Mężczyzn:
14:30 - LZS Kaszewy – Witonia
15:30 - Chem Pak Kutno – GKS Bedlno
16:30 - Witonia – Bzura Sobota

Jeżeli brakuje jakiegoś wydarzenia to poinformuj nas o tym w komentarzu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)