Reklama

Informator weekendowy

Opublikowano:
Autor:

Informator weekendowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Piątek, 4 stycznia17:00 - Hobbit: Niezwykła podróż - Kino KDK20:15 - Hobbit: Niezwykła podróż - Kino KDKSobota, 5 stycznia17:00 - Hobbit: Niezwykła podróż - Kino KDK17:30 - AZS WSGK Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza - Hala Sportowa SP 920:15 - Hobbit: Niezwykła podróż - Kino KDK

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki

Ekstraklasa Kobiet:
09:00 - Kasprowicz Kutno – Gimnazjum Nr 1 Kutno
10:00 - Go-stynin Gostynin – Troczewski Kutno
11:00 - Go-stynin Gostynin – Kasprowicz Kutno
12:00 - Gimnazjum Nr 2 Kutno – Rolpuch Kutno

III liga Mężczyzn:
13:00 - Agropol Kutno – UKS Parzęczew
14:00 - Chem-Pak Kutno – Mazew
15:00 - Grodzka Łęczyca – Mazew
16:00 - Witonia – BKS Bratoszewice
17:00 - Grodzka Łęczyca – BKS Bratoszewice

Niedziela, 6 stycznia

11:00 - uliczne jasełka "Orszak Trzech Króli" - kościół św. Wawrzyńca
13:00 - Noworoczny Obiad Rodzinny - Hotel Rondo
17:00 - Hobbit: Niezwykła podróż - Kino KDK
20:15 - Hobbit: Niezwykła podróż - Kino KDK

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki

II liga Mężczyzn:
09:00 Zryw Kutno – Bzura Sobota
10:00 Bzura Sobota – LZS Kaszewy
11:00 Fenix Kutno – Rolpuch Kutno
12:00 Fenix Kutno – LZS Kaszewy

I liga Mężczyzn:
13:00 - Team Gostynin – Farbis Łowicz
14:15 - AZS WSGK Kutno – Zaxa Rdutów
15:30 - Huragan Kutno – Szczawin Kościelny
16:45 - GKS Bedlno – KS Aura Łąck

Kutnowska Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej:

Ekstraklasa:
13:00 - Protektor - Wens
14:00 - ULK 97 Hurt Pap - Old Boys
15:00 - WNC Skład - Sami Swoi
16:00 - Władcy Północy - Protektor
17:00 - Starter - ULK 97 Hurt Pap
18:00 - Władcy Północy - WNC Skład

II liga:
08:00 - GKS Bedlno - MVP SQUAD
08:50 - Radioaktywni Łanięta - FC Wieszczyce
09.40 - Gladiatorzy z Miasta Noży - ZIP Skład
10.30 - Projekt X - Trans-Michor Kutno
11.20 - The Gunners - DS Smith Kutno
12.10 - Libero Kutno - Abstraxi Kutno
13.00 - TBS Miejscy Kutno - Fresenius Kabi Kutno

I liga:
14.00 - 1,5 L/G - KS Tęcza Kutno
14.50 - Przyszłość Tiger Krośniewice - Street Boys
15.40 - Straż Pożarna Kutno - KP Klonowiec
16.30 - Stalex Kutno - Strachy na Lachy
17.20 - Biuromax Kutno - VIVA Prosto Kutno
18.10 - DZPG - Amazonka Strzelce
19.00 - Expom Krośniewice - AZS WSGK Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE