Reklama

Reklama

Informator weekendowy

Opublikowano: pt, 6 mar 2015 10:31
Autor:

Informator weekendowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Piątek, 6 marca14:30 – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów - Kino KDK16:00 – Disco Polo - Kino KDK18:00 – Disco Polo - Kino KDK18:00 - Migracje transgraficzne - Kutnowski Dom Kultury20:15 – Ziarno prawdy - Kino KDKSobota, 7 marca13:00 - I Eliminacje Do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu synchronicznym - Aquapark Kutno13:30 – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów - Kino KDK14:30 – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów - Kino KDK15:00 - KS Kutno - LPT Lubanie - Kutnowianka16:00 – Disco Polo - Kino KDK17:30 - Polfarmex Kutno - AZS Koszalin - Hala sportowa przy SP nr 918:00 – Disco Polo - Kino KDK18:00 - Koncert "Być kobietą" - Hotel Rondo19:00 - Kurs barmański z okazji Dnia Kobiet - Hotel Stacja Kutno20:15 – Ziarno prawdy - Kino KDK

Reklama

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki (SP nr 6)

Ekstraklasa Kobiet:
09:00 - Volley Team Żychlin – ZS Żychlin
10:00 - Rolpuch Kutno – Hurt Pap-Ars Vita Kutno
11:00 - Kasprowicz Kutno – ZS Żychlin
12:00 - Gaju Team Łęczyca – Kasprowicz Kutno

III liga Mężczyzn:
13:00 - Grodzka Łęczyca – Volley Team Płock
14:00 - Volley Team Płock – Akademia Siatkówki Gostynin Team
15:00 - Szkoła Lucień – Akademia Siatkówki Gostynin Team
16:00 - Szkoła Lucień – Świt Starożreby

I liga Mężczyzn:
17:00 - Gostynin Team – Fenix Kutno

Niedziela, 8 marca
09:15 - I Eliminacje Do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu synchronicznym - Aquapark Kutno
10:30 – Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów - Kino KDK
11:00 - Kinematograf dla malucha - Centrum Teatru Muzyki i Tańca
15:30 - Koncert z okazji Dnia Kobiet - GOK Bedlno
17:00 - Spotkania z poezją - Jan Nowicki w MiPBP – Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
18:00 - "Na walizkach - historie na czas przeprowadzki" - GCKSiR Krośniewice
20:15 – Disco Polo - Kino KDK

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki (SP nr 6)

I liga Mężczyzn:
09:00 - AZS WSGK Kutno – BKS Bratoszewice
10:15 - Gostynin Team – Piekarnia Balton Płock
11:30 - Gladiator Parzęczew – Szczawin Kościelny
12:45 - Huragan Kutno – Fenix Kutno

II liga Mężczyzn:
14:30 - Witonia – GKS Bedlno
15:30 - Witonia – Iskra Volley Team
16:30 - Iskra Volley Team – GKS Bedlno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)