Reklama

Reklama

IV edycja konkursu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy

Opublikowano: śr, 15 kwi 2015 10:19
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Zespole Szkół nr 1 im. St. Staszica odbyła się IV edycja Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z tej dziedziny, promowanie bezpiecznych zachowań, a także upowszechnianie wiadomości z zakresu prawa pracy. Konkurs odbył się w ramach programu „Kultura bezpieczeństwa”, który realizowany jest od roku 2006 przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. W dniu konkursu szkołę odwiedzili pracownicy OIP z Łodzi: nadinspektor Dariusz Borowiecki, inspektor Krzysztof Barański oraz Barbara Krajniak- kierownik kutnowskiego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy. Gości z łódzkiego Inspektoratu Pracy serdecznie powitał dr Janusz Pawlak- dyrektor „Staszica”.

Reklama

W konkursie wzięli udział uczniowie klas Technikum nr 1 w Kutnie reprezentujący profil informatyczny, elektroniczny i samochodowy. Mieli oni do rozwiązania test wiedzy zawierający 30 pytań z dziedziny BHP i prawa pracy. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością przepisów. Okazało się, że konieczna jest „dogrywka” w postaci dodatkowych pytań, aby wyłonić laureatów drugiego i trzeciego miejsca.

Współorganizator konkursu, którym jest wydział Prewencji i Promocji Okręgowego Inspektoratu Pracy z Łodzi ufundował cenne nagrody dla zwycięzców. Z ramienia Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica konkurs przygotowali nauczyciele przedmiotów zawodowych: Krystyna Wąs i Łukasz Madalski.

Laureaci konkursu:
I miejsce Łukasz Czajka kl. IVs
II miejsce Piotr Błaszczyk kl. IIi
III miejsce Patryk Janowski kl. Iii
Wyróżnienie Kamil Jańczak kl. IVs

Laureatom serdecznie gratulujemy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)