Reklama

Reklama

IV Plener Malarsko-Rzeźbiarski Wojszyce 2015

Opublikowano: pon, 22 cze 2015 15:17
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniach od 16-22 czerwca 2015 roku na terenie Domu Pomocy Społecznej w Wojszycach odbył się IV Plener Malarsko Rzeźbiarski pt: "Tradycje wojskowe w regionie". Organizatorem pleneru był DPS Wojszyce, Starostwo Powiatowe w Kutnie, Klub I Dywizjonu Lotniczego Ziemi Łęczyckiej, oraz Stowarzyszenie Pomocy "Laris" realizujące program "Ręka w rękę II".Celem pleneru było przybliżenie tradycji wojskowych w regionie, jak również utrwalenie ich w twórczości plastycznej. W dniu 18 czerwca 2015 roku odbyło się spotkanie plenerowe z młodzieżą szkolną , dziećmi z POW jak również mieszkańcami DPS.

Reklama

W trakcie spotkania zaproszeni goście uczestniczyli w warsztatach i konkursach malarsko rzeźbiarskich oraz zawodach sportowych i zabawie tanecznej. Zaprzyjaźniony Klub I Dywizjonu Lotniczego ziemi Łęczyckiej zaprezentował sprzęt wojskowy, odzież wojskową.

Atrakcją tegorocznego Pleneru była ścianka wspinaczkowa udostępniona przez Ochotniczą Straż Pożarną z Żychlina, całość spotkania uświetnił wspólny grill, wojskowa grochówka oraz pajda chleba ze smalcem i ogórkiem.

Impreza propagowała aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu w ramach integracji międzypokoleniowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)