Reklama

Reklama

Jarmark Różany przyciąga tłumy

Opublikowano: sob, 5 wrz 2015 17:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jarmark Różany obfituje dziś w wielu gości. Tłumy mieszkańców Kutna odwiedzają poszczególne stoiska i korzystają z okazji do zapoznania się z ofertami przedstawicieli i sprzedawców. Można też wziąć udział w ogranizowanych co jakiś czas konkursach i uzyskać informacje na temat nowości w naszym mieście i regionie.

Reklama

Wśród stoisk Jarmarku Różanego napotykamy stoisko Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.

- Gościmy przedstawicieli z całego regionu, a dziś można prozmawiać z pełnomocnikiem oddziału z Łodzi i Łowicza - informowała prezes ARRK, Mariola Grodnicka. Agencja przygotowała dla odwiedzających mnóstwo atrakcji, między innymi: loterię, pokazy robotyczne i gry planszowe dla najmłodszych. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA promuje jedno z najważniejszych wydarzeń o charakterze gospodarczym w regionie: VIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2015 oraz prezentuje produkty i ofertę Agencji jako ośrodka o zasięgu wojewódzkim.

- Organizujemy rozmowy z doradcami na tematy środków unijnych i ich pozyskiwania, pożyczek i rozwoju regionu. Pomoc finansową oferujemy młodym ludziom do 30 roku życia, którym to chcemy pomagać w rozpoczęciu własnej działalności. - poinformowała nas Edyta Ratajczyk z Łódzkiego oddziału Agencji Rozwoju Regionalnego.

Przedstawicielki kutnowskiego Aquaparku również zorganizowały stoisko w strefie Jarmarku i chętnie służą pomocą w kwestiach informacyjnych, oraz zachęcają mieszkańców Kutna i okolic do odwiedzin.

- Co godzinę organizujemy konkurs, w którym nagrodą są wejściówki na basen - informuje przedstawicielka - rozdajemy też smycze i zachęcamy do uczęszczania na basen, odwiedzin restauracji i studia masażu, które znajdują się ma terenie Aquapark Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)