Reklama

"Jarzębinka" pomaga psom

Opublikowano:
Autor:

"Jarzębinka" pomaga psom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak co roku Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 „Jarzębinka” organizuje akcję pomocy niechcianym i porzuconym psiakom. W dniach 11 - 22 kwietnia prowadzona będzie zbiórka karmy i darów rzeczowych dla przytuliska Krzykosiaki - psy w potrzebie z okolic Kłodawy.Ponadto pomoc będzie skierowana panu Zbyszkowi, który prowadzi przytulisko od 27 lat i codziennie, samodzielnie stawia czoła wszelkim trudnościom. Pod opieką ma 47 psów.Zapraszamy na stronę www.krzykosiaki.pl lub facebook: Krzykosiaki - psy w potrzebie.

Chcielibyśmy by dzieci od najmłodszych lat uczyły się wrażliwości, odpowiedzialności i systematyczności . Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, także zwierząt, których wokół nas nie brakuje. Psy i koty oswojone przez człowieka, często nie znajdują miejsca w jego domu. Czasem mają szansę przywiązać się do niego, by potem zostać porzucone daleko od pana. A czasem wręcz odwrotnie są przywiązane do niego krótkim łańcuchem, czekając na miskę, która może się nie pojawić. Taki jest los wielu zwierząt i musimy o tym pamiętać, nawet jeśli nasze zwierzę ma wszystko czego potrzebuje.

Akcja pomocy niechcianym i porzuconym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci. Mogą mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, i nawet chwilowa poprawa warunków ma znaczenie.

Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, ludzi dobrej woli o włączenie się w naszą coroczną akcję.
Pokażmy dzieciom, że dzielenie się tym co mamy - to dobry nawyk.

Przekazywane dary prosimy pozostawiać koordynatorom projektu - Iwona Gmerek, Olga Matuszewska:
IPM nr 3 „Jarzębinka”
ul. Bema 15 w Kutnie
w godzinach 6:00 – 16:00

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE