Reklama

Jeden cel połączy nas już w sobotę. Przyjdź na mecz charytatywny i pomóż!

Opublikowano:
Autor:

Jeden cel połączy nas już w sobotę. Przyjdź na mecz charytatywny i pomóż! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Akcja "Łączy nas jeden cel", zainicjowana przez Przemysława Tobolczyka, zostanie zorganizowana po raz trzeci. Akcja polega na organizacji koncertów oraz innych wydarzeń rozrywkowych, które mają na celu wspomóc osoby, organizacje oraz instytucje potrzebujące wsparcia. W ubiegłym roku zbierano pieniądze na wykupienie budynku, w którym funkcjonuje Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy "Niezabudka". Tym razem zebrane pieniądze trafią na sprzęt rehabilitacyjny dla jego podopiecznych.

Pierwsza część tegorocznej edycji "Łączy Nas Jeden Cel" Vol.3 to, zaplanowany na 12 maja (sobota), rewanżowy turniej charytatywny piłki halowej "Kopiemy dla Niezabudki", który może odbyć się dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kutnie.

- Przyjdź i wspomóż, zaczynamy o godz. 9.00 na obiekcie sportowym przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Kutnie - zachęca organizator.

W turnieju udział weźmie 7 drużyn:
1. Hurt-Pap (Egolit) "Zeszłoroczny zwycięzca"
2. Kellogg’s
3. Vandemoortele Polska
4. Dziennikarze Kutno
5. Expom Krośniewice
6. Pub Game Over
7. DS Smith

Podczas turnieju wśród zgromadzonej publiczności będą krążyły puszki, do których będzie można wrzucać datki. Przewidywano także rożnego rodzaju atrakcje, pojawi się także Kutnowski Pluton Najemny "Bezimienni".

Drugiego dnia, w niedzielę 13 maja w Centrum Teatru Muzyki i Tańca, dowiemy się, jaką kwotę udało się zebrać podczas turnieju, wtedy też nastąpi jej oficjalne przekazanie w ręce przedstawicieli "Niezabudki".

- Przede wszystkim jest to cel realny, namacalny i widoczny dla wszystkich. Sprzęt rehabilitacyjny, który zostanie zakupiony ze środków akcji posłuży wszystkim podopiecznym Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kutnie, pod którego skrzydłami funkcjonuje "Niezabudka", zapewne poprawi komfort pracy opiekunów i pozytywnie wpłynie na dzieci, które muszą korzystać z tego typu urządzeń. Okazało się, że tzw. siłownia potrzebuje konserwacji urządzeń i ewentualnie zakupu nowego sprzętu - informuje Przemysław Tobolczyk, organizator akcji.

Wydarzenie będzie okraszone występami artystycznymi młodych talentów oraz koncertem.

Akcja miała debiut swej pierwszej edycji 26 kwietnia w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca, gdzie wspólnymi siłami udało się zebrać ponad 200 kg żywności, które zostały przekazane do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Tęcza" i Kutnowskiego Komitetu Obrony Bezrobotnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE