Jedenaście goli MKS, popis Jankowskiego

Jedenaście goli MKS, popis Jankowskiego - Zdjęcie główne

Wydarzenia MKS Kutno wygrał na wyjeździe z GLKS Dłutów ... 11:0 (5:0) i awansował do następnej rundy PP.Jednymz bohaterów środowego spotkania był Rafał Jankowski, który ażpięciokrotnie trafił do siatki rywali. Po pierwszej połowie "Miejscy"po dwóch bramkach Rafała Jankowskiego i Sylwestra Płachety oraz jednymgolu Michała Rosiaka prowadzili 5:0.W drugiej odsłonie "Jankoś"do swojego konta strzeleckiego dopisał jeszcze trzy trafienia(klasyczny hat-trick), a na listę strzelców wpisali się ponadto PawełOcetek, Gracjan Sobczak i Rafał Kubiak. Wynik mógł być wyższy, ale"Kubeł" nie wykorzystał rzutu karnego. Była to trzecia zmarnowałajedenastka przez MKS w tym sezonie...

Swój pucharowy meczwygrali również rezerwiści, którzy po zaciętym meczu na Kościuszki 26pokonali drużynę Startu Łódź 2:1 (1:1, 0:0) Po regulaminowych dziewięćdziesięciu minutach drużyna Mieczysława Sztonderskiego po bramce Andrzeja Grzegorka remisowała 1:1.

W dogrywce jedyną bramkę zdobył Mariusz Jaśkiewicz, który wykorzystał "jedenastkę" i zapewnił kutnianom zwycięstwo.