Reklama

Reklama

Jubileusz 45-lecia i nowy sztandar w ZS nr 4

Opublikowano: śr, 14 paź 2015 16:48
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zespół Szkół nr 4 w Kutnie-Azorach obchodził dziś bardzo ważną uroczystość, nie tylko z powodu Jubileuszu 45-lecia szkoły, ale także wręczenia nowego sztandaru. Obchody rozpoczęły się o godzinie 9. w kościele św. Michała Archanioła w Woźniakowie, na których pojawili się m.in. starosta Krzysztof Debich czy rzecznik prasowy starostwa Jacek Saramonowicz.

Reklama

Po poświęceniu sztandaru uroczystość przeniosła się do szkoły, gdzie rozpoczęła się część oficjalna i przekazanie nowego sztandaru. Dyrektor szkoły Agnieszka Ryczkowska powitała wszystkich zgromadzonych, a następnie podziękowała sponsorowi sztandaru, dyrektorowi Polfarmexu Mieczysławowi Wośko oraz sponsorom uroczystości. Wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami oraz dyplomami. Nagrody dyrektora otrzymali z kolei nauczyciele i pracownicy szkoły, który w ciągu ostatniego roku szczególnie przysłużyli się szkole.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów, którzy po jej zakończeniu wręczyli kwiaty wszystkim zgromadzonym na sali nauczycielom.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)