Juniorki MKS-u deklasują SMS Łódź

Juniorki MKS-u deklasują SMS Łódź - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wydarzenia Juniorki Miejskiego Klubu Sportowego "Kutno" rozgrały wyjazdowy mecz w SMS MG 13 Łódź. Kutnowskie koszykarski wygrały wszystkie kwarty i pewnie pokonały Łodzianki 90:54.W pierwszej kwarcie minimalnie lepsze okazały się przyjezdne wygrywając 14:13. Następnie Kutnianki postanowiły zmiażdżyć przeciwniczki na ich własnym terenie. W czasie drugich siedmiu minut rzuciły 28 punktów przy tylko trzech gospodyń.

Druga część spotkania to nadal dobra gra koszykarek MKS-u. Wygrały one trzecią kwartę 25:18. W ostatnich siedmiu minutach podopieczne Tomasza Pasińskiego dorzuciły jeszcze dwadzieścia trzy oczka.

SMS MG 13 Łódź - MKS Kutno 54:90
(13:14, 3:28, 18:25, 20:23)

MKS Kutno: Michalina Kamińska 11, Maria Złotowska 16, Paulina Kacprowicz 15, Natalia Furmańska 15, Martyna Borowiecka 7, Kinga Chodorowska 2, Natalia Łukasik 5, Oliwia Woźniak 6, Anna Walicka 9, Zuzanna Molka 4, Marta Domańska 0. Trenerem drużyny jest Tomasz Pasiński, kierownikiem Marcin Bogdański.