Reklama

Jutro obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w KDK

Opublikowano:
Autor:

Jutro obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w KDK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 12 października (piątek) od godz. 10:00 w Sali Widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury odbywać się będzie 6. edycja Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Impreza organizowana jest corocznie przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Kutnie przy współudziale Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Przystań” w Kutnie.

Tegoroczna edycja współfinansowana jest przez Urząd Miasta Kutno w ramach zadania publicznego „Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym. Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego organizowane są przez ŚDS cyklicznie i kierowane są głównie do osób chorujących i zagrożonych wykluczeniem społecznym. Celem projektu jest szeroko rozumiana integracja poprzez wartości kulturalne i artystyczne.

Zaproszeni zostali goście z 20 ośrodków z województwa łódzkiego, min. Środowiskowe Domy Samopomocy, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Kluby Samopomocy, Domy Pomocy Społecznej, Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze, Świetlice Środowiskowe, Ośrodki Socjoterapii. Tegoroczna uroczystość przebiegać będzie w konwencji „Morskich opowieści”.
W części pierwszej uroczystości zaprezentują się Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Kutnie, którzy są gospodarzami imprezy. Podczas prezentacji Uczestnikom ŚDS towarzyszyć będzie muzyczny zespół szantowy „Hultajów trzech’’.

- Wszyscy zaproszeni będą mieli okazję popisać się swoimi talentami w części drugiej, w której przewidziano konkursy na wykonanie piosenki marynistycznej oraz na najładniejszy strój piracki. Tego dnia zaplanowaliśmy dla swoich gości mnóstwo atrakcji i niespodzianek - zachęcają organizatorzy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE