Reklama

Reklama

Już w niedzielę wyjątkowa sportowa impreza w Kutnie. Uwaga, będą utrudnienia!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Już w niedzielę wyjątkowa sportowa impreza w Kutnie. Uwaga, będą utrudnienia! - Zdjęcie główne

Już w niedzielę Bieg z Forrestem do Aquaparku Kutno. Uwaga, będą utrudnienia! | foto archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższą niedzielę startuje wyjątkowa sportowa impreza, której organizatorzy zapewnili szereg atrakcji. Mowa o „Biegu z Forrestem do Aquaparku Kutno”. W związku z organizacją wydarzenia pojawią się jednak pewne utrudnienia.

Reklama

- 22 sierpnia 2021 roku w godzinach od 10:30 do najpóźniej 11:00, nastąpią czasowe utrudnienia w dostępie do ścieżki rowerowej oraz chodnika na odcinku od Ronda Róż do wyjazdu z parkingu Aquaparku Kutno – informuje MOSiR Kutno. 

Ograniczenia w ruchu będą też dotyczyć dostępu do parkingu kutnowskiego Aquaparku. Ze względu na bezpieczeństwo biegnących w tym czasie, nie będzie możliwy wjazd ani wyjazd z parkingu.

Przypomnijmy, czego mogą się spodziewać uczestnicy wydarzenia. Zbiórka zaczyna się o godzinie 10:20 przy Alei Małej Ligi. Trasa biegu rozpocznie się na terenie Małej Ligi Baseballa, a potem prowadziła będzie chodnikiem przy ul. Kościuszki aż do Aquaparku Kutno. Dystans biegu to około 1400 m. 

Po biegu uczestniczy będą mogli spróbować pyszności z grilla oraz wziąć udział w  pozostałych atrakcjach „Pikniku z Aquaparkiem Kutno”, który rozpocznie się o 11:30. Na przybyłych czekają m.in. zjeżdżalnie, łódeczki, strefa malucha, a także zorbing na wodzie. Koniec imprezy zaplanowano na godz. 18:00. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE