KALS: Pumy lepsze od Bedlna

Wydarzenia Dzisiaj w SP nr 6 w Kutnie rozegrano kolejne mecze w ramach rozgrywek w I i II Lidze KALS. W pierwszym meczu w I Lidze rozegranym w dniu dzisiejszym Staszic przegrał z LZS Kaszewy (0:3) i spadł na miejsce barażowe. Pozycję lidera rozgrywek utrzymał AZS WSGK, który po ciężkimi boju pokonał Rolpuch, wygrywając dopiero po tie-breaku. Dogrywki potrzebował także wicelider rozgrywek, Waleczne Pumy, do pokonania GKS Bedlno.

W II Lidze niespodzianek nie było. Lider, Elgo Lighting Ind.ograł w trzech setach GOKiS Łanięta, wicelider – Marpap rozbił Witonię,a dwa spotkania przegrała ekipa Gimnazjum z Żychlina. Gimnazjaliściulegli LZS Krzyżanów i Malinie Piątek, w obu meczach urywali jednakpunkty swoim przeciwnikom.