Reklama

Reklama

Kasprowicz gościł gimnazjalistów

Opublikowano: sob, 28 mar 2015 12:16
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniu dzisiejszym swoje drzwi dla gimnazjalistów otworzyło Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie. Szkoła przygotowała nie lada gratkę dla zwiedzających. Wśród nich znajdowały się m.in. gry logiczne, informatyczne, językowe oraz historyczne, test IQ, zawody sportowe, projekcje filmów promocyjnych nt. szkoły czy wirtualne zwiedzanie stolic europejskich.Jednakże największym zainteresowaniem cieszyły się doświadczenia chemiczne, przyrodnicze, a także fizyczne, które tłumnie przyciągnęły zwiedzających.

Reklama

Na II piętrze placówki w punkcie informacyjnym pojawili się również członkowie grupy rekonstrukcyjnej 37 Pułku Piechoty, którzy w historycznych strojach zachęcali gimnazjalistów do wyboru liceum. Oprócz tego gimnazjaliści mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z „żołnierzami” ubranymi w mundury wojskowe z XX wieku, poznać na żywo używany przez dwudziestowieczne jednostki wojskowe sprzęt.

Całość uświetnił występ szkolnego zespołu w składzie: Zuzanna Kawka (perkusja), Jakub Wasiak (klawisze), Maciej Król i Maciej Piotrowski (gitary).

Uczniowie "Kasprowicza" z uśmiechem na twarzy oprowadzali kandydatów szkolnymi korytarzami, udzielając przy tym wyczerpujących informacji na temat oferty placówki. Warto zanaczyć również, że licealiści włożyli spory nakład pracy w przygotowane przez siebie doświadczenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)