Reklama

KCI nominowane do nagrody Stowarzyszenia Gazet Lokalnych

Opublikowano:
Autor:

KCI nominowane do nagrody Stowarzyszenia Gazet Lokalnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala Stowarzyszenia Gazet Lokalnych SGL Local Press 2017, podczas której - jak co roku - wręczane były nagrody za najlepszą działalność lokalnych redakcji. KCI nominowane zostało do kategorii "najlepszy portal".

Nasz portal doceniono m.in. za aktualność podawanych informacji, responsywność, popularność w mediach społecznościowych i estetykę. Niestety, musieliśmy uznać wyższość serwisu internetowego Tygodnika Podhalańskiego, który notuje m.in. pół miliona odsłon materiałów wideo.

Na gali redakcję reprezentował nasz wydawca Patryk Ślęzak.

- To ogromne wyróżnienie, by spośród kilkudziesięciu portali z całej Polski jury wskazało KCI jako jeden z najlepszych serwisów w kraju. Bardzo się cieszę, bo to pokazuje, że doceniają nas nie tylko Czytelnicy, ale i branża medialna - mówi Patryk Ślęzak. - Chciałem podziękować całemu naszemu zespołowi, gdyż to właśnie ich praca, wysiłek, a nierzadko także cierpliwość i wyrozumiałość wobec przeciwności buduje sukces. Mam nadzieję i wierzę w to, że będziemy kontynuować dobry kurs, który został obrany.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE