Reklama

Reklama

Kickboxing dziewczęcy w Kutnie

Opublikowano: sob, 10 gru 2016 18:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kickboxing to dyscyplina sportowa dla odawżnych chłopców, ale nie tylko. Coraz częściej i liczniej uprawiają go również dziewczęta. W kutnowskiej sekcji Młodzieżowego Domu Kultury i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno trenuje go zapamiętale kilkanaście dziewcząt. Jest to trening ukierunkowany na: ogólny rozwój psychofizyczny, podnoszący kondycję fizyczną, na naukę skutecznej samoobrony, jak również na przygotowanie do udziału w zawodach sportowych w formułach: pointfighting, light contact, kick light.

Reklama

Cieszy fakt,że dziewczęta garną się do treningu, ale największą radosć niesie ich ciężka, uczciwa i systematyczna praca. Są też tego efekty. Dziewczęta zdobywają czołowe lokaty na Mistrzostwach Polski czy też Europy jak również podnoszą swoje umiejętności techniczne i sprawność fizyczną.

Nam trenerom ogromną radość sprawia to,że dziewczęta mogą realizować swoje nakreślone cele i ogólnie realizować się w kickboxingu powiedział trener Aleksander Grabowski. Te widoczne efekty dodatkowo nas motywują do prowadzenia super ciekawych treningów dodał trener Mariusz Konwerski.

Przy okazji zapraszamy wszystkie jeszcze niezdecydowane dziewczęta do udziału w naszych treningach dodali wspólnie kutnowscy trenerzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)