Reklama

Kiedy otworzą przedszkola i żłobek? Już wszystko jasne!

Opublikowano:
Autor:

Kiedy otworzą przedszkola i żłobek? Już wszystko jasne! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wiadomo już kiedy przedszkola i żłobek zostaną otwarte. Poniżej pełna treść komunikatu Urzędu Miasta w Kutnie podpisanego przez wiceprezydenta miasta, Zbigniewa Wdowiaka.

Komunikat z dnia 8 maja 2020 r. Prezydenta Miasta Kutna w sprawie otwarcia żłobków, przedszkoli i punktów przedszkolnych

W związku z możliwością otwarcia żłobków i przedszkoli, po zapoznaniu się z oceną sytuacji epidemiologicznej w zakresie zakażeń wywołanych przez wirus SARS-CoV-2 dla miasta Kutna, przedstawionej w dniu 7 maja 2020 roku przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kutnie oraz opinii przedłożonych przez dyrektorów przedszkoli miejskich i żłobka w zakresie spełnienia wytycznych przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, informuję, że:

  • żłobek miejski oraz przedszkola, dla których organem prowadzącym jest samorząd miasta Kutna, zostaną otwarte od dnia 18 maja 2020 r.,
  • punkty przedszkolne w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest samorząd miasta Kutna, zostaną otwarte od dnia 25 maja 2020 r.

Jednocześnie uprzejmie informuję, iż systematycznie analizujemy sytuację epidemiologiczną w mieście oraz komunikaty przekazywane przez Ministerstwo Zdrowia, służby Wojewody Łódzkiego oraz inspekcje sanitarne. O ewentualnych zmianach wynikających z decyzji władz centralnych, wojewódzkich i miejskich będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta miasta

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE