Reklama

Kiedy w Kutnie powstanie WORD? Marszałek czeka na wniosek ze Skierniewic

Opublikowano:
Autor:

Kiedy w Kutnie powstanie WORD? Marszałek czeka na wniosek ze Skierniewic - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że radny Rafał Jóźwiak pytał prezydenta, na jakim etapie są prace związane z utworzeniem w kutnie filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Skierniewicach. Wówczas prezydent informował, że nie można w tej chwili podać konkretnej daty uruchomienia WORD-u, bowiem sejmik wojewódzki nie podjął jeszcze stosownej uchwały. Zapytaliśmy urząd marszałkowski w Łodzi, kiedy planowane jest rozpoczęcie prac nad uchwałą.

W odpowiedzi czytamy, że wszystko zależy od Dyrektora WORD w Skierniewicach. Jak dotąd zakończyły się uzgodnienia związane z lokalizacją ewentualnego miejsca egzaminowania. Dokonano także analizy finansowego zaangażowania WORD-u w inwestycję. Zarząd województwa łódzkiego czeka teraz na złożenie wniosku przez dyrektora skierniewickiej placówki w sprawie utworzenia filii w Kutnie.

- Wówczas podjęta zostanie decyzja w sprawie ewentualnego wystosowania przez marszałka wniosku do sejmiku województwa łódzkiego. W związku z powyższym, w chwili obecnej nie jest znana data uruchomienia w Kutnie filii WORD w Skierniewicach – informuje Arnold Lorenc z wydziału informacji i komunikacji społecznej urzędu marszałkowskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE