Reklama

Kiedy w Kutnie powstanie WORD?

Opublikowano:
Autor:

Kiedy w Kutnie powstanie WORD? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na wczorajszej sesji rady miasta został poruszony temat, który od dłuższego czasu interesuje mieszkańców Kutna. Chodzi mianowicie o utworzenie w naszym mieście filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Skierniewicach. O tym, że ośrodek ma w Kutnie powstać wiadomo od sierpnia ubiegłego roku. O etap prac nad inwestycją pytał wczoraj prezydenta Burzyńskiego radny, Rafał Jóźwiak.

Okazuje się, że marszałkowi województwa łódzkiego nie odpowiadała lokalizacja ośrodka na terenach prywatnych przy ul. Sklęczkowskiej. Miasto musiało znaleźć więc nowe miejsce, spełniające warunki urzędu marszałkowskiego. Zdecydowano się na grunty należące do starostwa powiatowego, znajdujące się przy ul. Szpitalnej. Obecnie w tym miejscu stoją stare budynki kotłowni.

-Od prezydenta usłyszałem, że w tej chwili nie można podać konkretnej daty dotyczącej rozpoczęcia inwestycji. Sejmik wojewódzki nie podjął jeszcze uchwały w sprawie utworzenia w Kutnie WORD-u. – mówi radny, Rafał Jóźwiak.

Zapytaliśmy urząd marszałkowski, na jakim etapie są prace związane z utworzeniem w Kutnie WORD-u. O odpowiedzi poinformujemy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE