Reklama

Kiermasz świąteczny i uroczyste odpalenie choinki

Opublikowano:
Autor:

Kiermasz świąteczny i uroczyste odpalenie choinki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W niedzielę 7 grudnia na placu przy fontannie z inicjatywy Wydziału Promocji Urzędu Gminy w Żychlinie, po raz pierwszy odbył się świąteczny kiermasz wyrobów rękodzielnictwa przygotowany przez Stowarzyszenia i osoby działające na terenie naszej gminy. Już od wczesnych godzin rannych można było nabyć świąteczne dekoracje, stroiki i inne wyroby ręcznie wykonane przez wystawców. Uczestnicy mogli także wziąć udział w różnych grach multimedialnych, przygotowanych przez ITV Media.

Ok. godz. 14, na świąteczny kiermasz przybył, zapracowany w ostatnim czasie Mikołaj. Chętnie fotografował się on ze wszystkimi, którzy mieli takie pragnienie, a nie brakowało ich zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Każdy robiący pamiątkową fotografię otrzymał od Mikołaja słodką niespodziankę, po czym „Święty” zaprosił wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

Im bliżej godziny 16, tym atmosfera na placu stawała się coraz gorętsza, a to za sprawą choinki, który po raz pierwszy z inicjatywy Żychlińskiego Domu Kultury stanęła na „miejskiej starówce”. Gdy już cała uwaga skupiona była na świątecznym drzewku, rozbłysło ono pełnym blaskiem!

Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody mieszkańcy Żychlina licznie przybyli na świąteczny kiermasz i uroczyste zapalenie „żychlińskiej choinki”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE