Reklama

Kilka faktów o halach namiotowych

Opublikowano:
Autor:

Kilka faktów o halach namiotowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zakup lub wypożyczenie hali namiotowej, która będzie spełniać wszystkie nasze kryteria nie jest wcale prosty. Wśród klientów istnieje nikła znajomość tematu, dlatego warto przytoczyć kilka faktów i rozwiać jeszcze więcej mitów, które dotyczą wszelkiego rodzaju hal namiotowych.

Czym kierować się przy wyborze namiotu?

Na samym początku musimy odpowiedzieć sobie na pytanie do jakich celów przeznaczona będzie hala. Im lepiej sprzedawca pozna nasze potrzeby, tym dobór namiotu będzie trafniejszy. Nie wystarczy opis wykonywanej działalności (np. hala gastronomiczna, namiot pod myjnie samochodową, hale namiotowe czy imprezowe), ale należy również określić wielkość przedsięwzięcia, w jakim okresie hala będzie użytkowana i przez jaką część roku.

Zakup czy wynajem?

Reguła jest prosta i nie różni się zasadniczo od zakupu i wynajmu wszelkiego rodzaju produktów. Jeśli potrzebujemy namiotu na jednorazową okoliczność bądź na krótki okres, to idealna będzie dzierżawa. W przypadku, kiedy prowadzimy działalność gospodarczą zakrojoną na szeroką skalę bardziej opłacalny będzie zakup.

Cena namiotu

Porównując cenę zakupienia hali namiotowej (niezależnie od typu) do całościowego kosztu wybudowania bądź nabycia nieruchomości dojdziemy do wniosku, iż bardziej opłacalna jest pierwsza z wymienionych opcji. Hale namiotowe cennik nie są podawane na stronach producentów, ponieważ koszt zależny jest od bardzo wielu różnych czynników.

Główne zalety

Osoby korzystające z namiotów o dużych wymiarach podkreślają dwie najważniejsze zalety. Pierwszą z nich jest brak potrzeby posiadania pozwolenia na budowę (w przypadku nieruchomości takowa zgoda jest potrzebna). Drugą z najważniejszych korzyści jest możliwość montażu hali namiotowej praktycznie w każdym miejscu.

Jak długo trwa montaż namiotu?

W zależności od rozmiaru namiotu i sprawności ekipy robotników, montaż może trwać od kilku do kilkunastu godzin.

Gdzie zakupić bądź wynająć namiot?

Najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się wprost do firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą namiotów o dużych wymiarach. Jedną z nich jest firma Marplan, która oferuje sprzedaż i wynajem hal namiotowych różnego typu. Hale namiotowe producent zostały szczegółowo opisane na stronie internetowej www.marplan.com.pl.

Jeśli posiadasz wątpliwości, bądź masz pytania odnośnie hal namiotowych, to najlepiej kieruj je w stronę osób, które są specjalistami w tej dziedzinie. Producent Marplan posiada świetnych fachowców odpowiedzialnych za kontakt z klientem, którzy pomogą wybrać hale namiotowe dostosowane do potrzeb i wymagań klienta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE