Reklama

KKS Pro Basket nad przepaścią! ''Klub nie ma żadnych pieniędzy''

Opublikowano:
Autor:

KKS Pro Basket nad przepaścią! ''Klub nie ma żadnych pieniędzy'' - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wiadomość o problemach finansowych KKS Pro Basket gruchnęła na kibiców kutnowskiego basketu jak grom z jasnego nieba. Klub jest w opłakanej sytuacji finansowej i nie ma środków na bieżącą działalność. Z apelem do potencjalnych sponsorów zwrócił się trener Jarosław Krysiewicz. Czasu pozostało naprawdę niewiele.

KCI: Jak wygląda aktualnie sytuacja klubu?
Jarosław Krysiewicz: Na dzień dzisiejszy klub nie posiada żadnych środków finansowych na bieżącą działalność. Doszło do tego, że jutrzejszy wyjazd na mecz do Poznania jest sponsorowany z prywatnych pieniędzy. Jedyną szansą wyjścia z kryzysu jest pozyskanie środków zewnętrznych, które umożliwią otwarcie dotacji z miasta.
Co jest przyczyną obecnej sytuacji?
- Przyczyn jest wiele. Jedną z nich jest niegospodarność zarządu. Musimy jednak się z tym zmierzyć i postarać się zaradzić zaistniałej sytuacji. Jeżeli uda nam się zgromadzić środki, to jest duża szansa, że to my przejmiemy pieczę nad wszystkim finansami, które będą do dyspozycji klubu. Naszym głównym filarem będzie transparentność. Będziemy się rozliczać z każdej złotówki, która zostanie przekazana do klubu.
W jaki sposób potencjalni sponsorzy mogą się skontaktować z klubem?

- Można to zrobić na wiele sposobów, na przykład przez Facebooka, mailowo, telefonicznie na numer klubowy lub też mój prywatny (numery pod artykułem). Na pozyskanie środków daliśmy sobie czas do środy, gdyż w następną sobotę gramy kolejne spotkanie. Czasu pozostało więc bardzo niewiele. Jeżeli uda się pozyskać środki finansowe przed upływem tego terminu, to jest duża szansa, żeby klub mógł normalnie funkcjonować do końca rozgrywek.

Chcieliśmy zaprosić wszystkich chętnych, którzy są nam w stanie pomóc na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (28 października), w hali SP nr 9, o godzinie 20:00. Jesteśmy w stanie udostępnić powierzchnie reklamowe na koszulkach, banerach reklamowych wokół boiska, a nawet rozważyć sponsoring tytularny.
Podczas spotkania przedstawimy szczegółowo jak wygląda nasz sytuacja finansowa i dlaczego zwracamy się o pomoc. Podkreślę jeszcze raz, że naszą główną dewizą będzie transparentność, tak aby każdy wiedział na co wydajemy każdą złotówkę.

Kontakt:

Trener Jarosław Krysiewicz: tel.: 502-269-080
Siedziba klubu: tel.: 784-673-508

Facebook: KKS Pro Basket

Losem klubu bardzo przejęli się również kibice, o czym piszemy TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE