Reklama

Klub Gazety Polskiej chce, by Ziółkowski stracił mandat radnego

Opublikowano:
Autor:

Klub Gazety Polskiej chce, by Ziółkowski stracił mandat radnego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Klub Gazety Polskiej w Kutnie wzywa Wojciecha Ziółkowskiego do złożenia mandatu radnego. Co tak zirytowało członków klubu? Ostatni polityczny transfer. Przypomnijmy, że W. Ziółkowski zasilił szeregi radnych Komitetu Obywatelskiego. Przejście do KO miał ogłosić wczoraj, ale jak mówi z przyczyn osobistych nie mógł się pojawić.- Niebawem zwołamy nową konferencję. Do KO przeszedłem 3 czerwca i zdania nie zmieniłem. Nie zmieniłem też swoich poglądów. Nie widzę możliwości współpracy z Konradem Kłopotowskim, szefem kutnowskiego PiS-u. Robię to właściwie dla Prawa i Sprawiedliwości, bo teraz będę miał większe możliwości, by ratować kutnowski PiS - powiedział w rozmowie z nami.

Klub Gazety Polskiej w Kutnie uważa, że radny Ziółkowski zachował się nielojalnie.

- Jako ideowi prawicowcy i uczciwi ludzie wychodzimy z założenia, że z raz podjętych umów i zobowiązań należy się wywiązywać. Obligują do tego również: zwykła ludzka przyzwoitość, honor i uczciwość, ja też konieczność przestrzegania ogólnie przyjętych zasad i norm społecznych. Nasze żądanie jest tym bardziej zasadne, że po rezygnacji z zasiadania w klubie PiS nie stał się Pan radnym niezależnym, a zasilił dodatkowym głosę opozycję partii, dzięki której uzyskał Pan mandat radnego - czytamy w piśmie kutnowskiego Klubu Gazety Polskiej.

- Jestem zdziwiony postawą pana Andrzeja Kozłowskiego. Zawsze bardzo go szanowałem. Szkoda, że w ogóle się ze mną nie skontaktował i nie zapytał, skąd taka moja decyzja - dodaje Ziółkowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE