Reklama

Reklama

Kolejna edycja Uniwersytetu Dziecięcego rozpoczęta

Opublikowano: 20 października 2017 15:16
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 2 października rozpoczęła się kolejna edycja Uniwersytetu Dziecięcego – programu realizowanego przez Muzeum Regionalne w Kutnie. W roku akademickim 2017/2018 w cyklicznych zajęciach w Muzeum będzie brało udział 675 młodych studentów z klas I-III kutnowskich szkół podstawowych.

Reklama

Za udział w comiesięcznych zajęciach dzieci będą otrzymywały wpisy do Indeksu Muzealnika. W ciągu roku akademickiego odbędzie się 7 zajęć z różnych dziedzin: archeologia, historia, etnografia, technika, sztuka, przyroda. Na pierwszych zajęciach w nowym roku uczniowie klas pierwszych zwiedzali muzeum oraz poznawali jego historię i misję. Drugoklasiści zaś na zajęciach zatytułowanych "Ile jest kolorów?" zgłębiali tajniki barw. Uczniowie klas trzecich natomiast zapoznali się z zasadami zakładania średniowiecznych miast oraz spróbowali swoich sił w projektowaniu ich, kierując się wcześniej zdobytą wiedzą.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +2 / -2

    Kutno

    Zwykle naciąganie kasy dzieci płacą za to kasę raz 2.50 a raz 5zl wiec policzmy 675x2.50 =1.687.50 zl wcale nie mało a jak będzie 5zlx675=3.375zl myślę że zajęcia są tylko robione pod tym kontem .A wszystko pomnożyć przez 7 no to proszę 23.625zl lub 11.8125zl sami widzicie ze na bogato.