Reklama

Reklama

Kolejna nowa twarz w kutnowskim szpitalu. Poznaliśmy ordynatora chirurgii

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Szpital Samorządowy ma nowego Ordynatora Chirurgii i Chirurgii Onkologicznej. Został nim Ahmed El Mallul – profesor Zintan University w Libii. Władze szpitala podkreślają, że już udało mu się zyskać wielką sympatię pacjentów.

Reklama

Ahmed El Mallul to doktor nauk medycznych, profesor Zintan University w Libii, Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Kielcach i członek międzynarodowego zespołu działającego przy Politechnice Łódzkiej badającego możliwość wdrożenia nanotechnologii w medycynie w zakresie m.in. powlekania molekułami metali szlachetnych, które hamują rozwój patogenów, w tym koronawirusów, przedmiotów codziennego użytku. 

- Doświadczony lekarz wykonujący zabiegi chirurgiczne w większości małoinwazyjną techniką laparoskopową jest nowym Ordynatorem Chirurgii i Chirurgii Onkologicznej naszego kutnowskiego szpitala. Doktor nauk medycznych jest z nami od początku września i zyskał już wielką sympatię naszych pacjentów – mówi Bartosz Serenda, zastępca dyrektora ds. komunikacji i jakości.

Dr El Mallul jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Wraz z rodziną mieszka w Polsce od okresu studiów medycznych. 

Uruchomił i prowadził Oddział Chirurgii w Poddębickim Centrum Zdrowia w Poddębicach, następnie kierował Oddziałami Chirurgii w Miejskim Szpitalu im. Sonnenberga w Łodzi oraz w SPZZOZ w Pruszkowie. Pracował w Klinice Chirurgii i Żywienia Pozajelitowego Centrum Kształcenia Podyplomowego w Warszawie - placówce specjalizującej się w leczeniu pacjentów po szczególnie ciężkich i wielokrotnych operacjach chirurgicznych. 

Warto wspomnieć, że został również koordynatorem pracy bloku operacyjnego w naszym szpitalu z zamiarem poszerzenia zakresu i liczby świadczeń zabiegowych. Specjalizuje się bowiem w trudnych i małoinwazyjnych operacjach laparaskopowych (np. przepukliny, czy wszystkie wyrostki robaczkowe).

Prywatnie interesuje się golfem, piłką nożną i tenisem, które czynnie uprawia. Jest miłym, otwartym i bardzo i sympatycznym człowiekiem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE