Reklama

Reklama

Kolejne medale kutnowskich kickboxerów

Opublikowano: wt, 12 maj 2015 10:12
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniach 08-10.05.2015r. w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Kadetów w Kickboxingu w formule Light Contact i Pointfighting. W imprezie udział wzięli kutnowscy kickboxerzy trenujący w Młodzieżowym Domu Kultury i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno.W wyniku rywalizacji zawodnicy zdobyli:- Jakub Kasica, senior w kat. wagowej - 89 kg, w light contact- II miejsce i wice Mistrzostwo Polski,- Cezary Miklas, senior w kat. wagowej - 84 kg, w light contact -III miejsce,- Michał Wasiak, senior w kat. wagowej - 84 kg, w light contact- V miejsce,- Aleks Chojnacki, kadet starszy, w kat. wagowej - 57 kg, w light contact- II miejsce i wice Mistrzostwo Polski,- Jakub Piotrowicz, kadet starszy, w kat. wagowej - 42 kg,w pointfighting i light contact III miejsce,- Tomasz Gawenda, kadet starszy, w kat. wagowej - 63 kg, w light contact VIII miejsce,- Maciej Świeca, kadet starszy, w kat. wagowej - 69 kg, w light contact VII miejsce.

Reklama

W turnieju udział wzięło 370 zawodników i zawodniczek z 49 klubów z całej Polski.

- Turniej silnie obsadzony, ale nasi zawodnicy kolejny raz nie zawiedli walcząc bardzo ambitnie zdobywając wysokie lokaty - powiedział trener Aleksander Grabowski.

- Na pochwałę zasługują wszyscy w szczególności seniorzy ponieważ zaczęli rywalizację w bardzo trudnej grupie seniorskiej, napotykając często naprzeciw siebie bardzo utytuowanych przeciwników. Tak było w przypadku Jakuba Kasicy, który w drodze do finału pokonał Dawida Szulca z Gliwic i Artura Zielińskiego z Elbląga, w finale ulegając Szymonowi Wąsowi z Gliwic. Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Miasta Kutno w wyjeździe na mistrzostwa - powiedział trener Mariusz Konwerski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)