Reklama

Kolejne utrudnienia na drogach

Opublikowano:
Autor:

Kolejne utrudnienia na drogach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 22 sierpnia przedłużone zostanie zamknięcie ulicy Łęczyckiej na odcinku od ul. Żeromskiego do drogi krajowej nr 92. Ruch od ulicy Chopina do ulicy Wyspiańskiego będzie odbywał się bez zmian. Odcinek do ul. Wyspiańskiego do ul. Żeromskiego pozostanie jako "ślepa ulica".Zamknięcie ruchu na w/w odcinku spowodowane jest utrudnieniami na jakie napotkano podczas wykonywania instalacji sanitarnych. Po wykonaniu robót instalacyjnych i częściowo drogowych zostanie przywrócony ruch jednokierunkowy w kierunku DK 92. Planowane przywrócenie ruchu na odcinku od ulicy Żeromskiego do DK 92 przewidziano na 25 sierpnia (godziny popołudniowe). Autobusy komunikacji miejskiej pojadą trasami zastępczymi.

W związku z przebudową skrzyżowania ulicy Łęczyckiej z ulicą Chopina z dniem 22 sierpnia zostanie zmieniona organizacja ruchu na odcinku od wiaduktu do ulicy Chopina. Utrzymany zostanie na wiadukcie nakaz jazdy prosto oraz zakaz skręcania w lewo z wiaduktu tj. w ulicę Matejki. Z ulicy Matejki będzie możliwość jazdy na prawo tj. na wiadukt oraz na lewo w kierunku ulicy Chopina. Zmiana nastąpi również na skrzyżowaniu ulic Barcewicza - Łęczycka – Chopina.

Ulica Barcewicza zostanie otwarta dla ruchu. Z ulicy Barcewicza będzie możliwość wyjazdu na lewo w kierunku DK 92 oraz wjazdu z ulicy Łęczyckiej jadąc zarówno od DK 92 jaki od strony wiaduktu. Utrzymany zostanie na ul. Barcewicza zakaz skręcania w prawo w stronę wiaduktu. Nie będzie możliwości przejazdu z ulicy Barcewicza oraz z ulicy Łęczyckiej w ulicę Chopina. Dojazd do ulicy Chopina odbywał się będzie poprzez ulicę Moniuszki oraz ulicę Orzeszkową. Utrudnienia potrwają do czasu ułożenia warstwy ścieralnej tj. do 30 sierpnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE