Reklama

Kolejni zakażeni w naszym powiecie. Starosta apeluje do mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

Kolejni zakażeni w naszym powiecie. Starosta apeluje do mieszkańców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wzrasta liczba zakażonych koronawirusem w naszym powiecie. Z tego powodu starosta kutnowski kolejny raz zwraca się z apelem do mieszkańców o pozostanie w domach.

Przypomnijmy – w naszym powiecie w kwarantannie przebywa 58 osób. 6 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym, a 5 osób jest hospitalizowanych.

Liczba osób zakażonych koronawirusem w pow. kutnowskim wzrosła do 6. Jedna z osób zakażonych mieszka w gminie Żychlin, pozostałe w Mieście Kutno.

W naszym powiecie – po okresie względnej stabilizacji – kornawirusa wykryto u dwóch kolejnych osób. Starosta poinformował nas, że te osoby przebywały w kwarantannie, więc prawdopodobieństwo, że mogły kogoś zarazić jest niskie. Daniel Kowalik podkreśla jednak, że mieszkańcy nieustannie powinni stosować się do zaleceń służb sanitarnych,

- Musimy liczyć się z dalszym wzrostem liczby osób zarażonych. Sytuacja jest dynamiczna. Najskuteczniejsza bronią walki z rozprzestrzenianiem się choroby jest izolacja. Zostańmy w domach – apeluje Daniel Kowalik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE