Reklama

Kolejny atak oszustów!

Opublikowano:
Autor:

Kolejny atak oszustów! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krośniewicach prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży pieniędzy na szkodę samotnie zamieszkującej kobiety. Sprawcy wykorzystali nieuwagę 84-latki i ukradli jej 900 złotych.11 marca 2016 roku o godzinie 9.00 do domu 84-letniej mieszkanki gminy Nowe Ostrowy weszło dwoje ludzi w wieku 40-50 lat. Oferowali do sprzedaży buty. Właścicielka posesji kupiła jedną parę, a portfel z pozostała gotówką w kwocie 900 złotych na oczach sprzedawców schowała do segmentu.Już po transakcji w czasie rozmowy mężczyzna poprosił 84-latkę żeby wyszła z nim na zewnątrz budynku. W tym czasie jego towarzyszka z segmentu ukradła pozostawione pieniądze. Następnie nieuczciwi sprzedawcy odjechali samochodem koloru białego w nieznanym kierunku.

Policjanci ostrzegają:
W trosce o bezpieczeństwo naszych bliskich, policjanci radzą o przekazanie poniższych informacji naszym babciom, dziadkom oraz sąsiadom samotnie mieszkającym, którzy często narażeni są na działanie oszustów:

  • nie otwierajmy drzwi bez sprawdzenia, kto i po co przyszedł- spójrzmy przez wizjer,
  • jeśli chcemy kogoś wpuścić, nie zostawiajmy go ani na chwilę samego mieszkaniu, najlepiej żeby towarzyszyli nam wtedy sąsiedzi lub domownicy,
  • jeśli musimy mieć w domu pieniądze, schowajmy je w miejscu trudno dostępnym,
  • o wszystkich podejrzanych sytuacjach poinformujmy natychmiast Policję.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE