Reklama

Kolejny nożownik w regionie?

Opublikowano:
Autor:

Kolejny nożownik w regionie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tajemnicze ślady krwi na chodniku i przerażenie mieszkańców - to pozostałości po dramatycznych wydarzeniach na placu Wolności. Co takiego wydarzyło się kilka dni temu w Krośniewicach?O niedzielnych wydarzeniach z placu Wolności słyszała już większość krośniewiczan. Chociaż wiedzą na ten temat niewiele, to są pewni jednego - po godzinie 18 omal nie doszło tam do tragedii.

- Nie byłem świadkiem tej sytuacji, jednak słyszałem, że doszło do jakiejś awantury. Musiała być naprawdę brutalna, bo na chodniku do dzisiaj widnieją ślady krwi - powiedział nam jeden z mieszkańców Krośniewic.

Rzeczywiście, brunatne plamy nieopodal przystanku autobusowego budzą przerażenie i nie pozwalają zapomnieć o niedzielnej bójce. Co się wtedy wydarzyło? Jak wynika z relacji krośniewiczan, doszło do brutalnej przepychanki, w wyniku której jedna z zamieszanych osób doznała poważnych ran. Sprawca miał zadawać rany nożem, a poszkodowany cudem uniknął śmierci. Bliższe szczegóły zajścia nie są jednak znane - mieszkańcy mówią wprost, że z obawy o własne bezpieczeństwo wolą nawet nie pytać nikogo o niedzielną awanturę.

O potwierdzenie wersji krążącej wśród mieszkańców chcieliśmy zapytać komendanta krośniewickiej policji podkom. Tomasza Borowieckiego, jednak niestety nie zastaliśmy go na komendzie. Sprawę będziemy więc na bieżąco monitorować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE