Reklama

Kolonie dla dzieci

Opublikowano:
Autor:

Kolonie dla dzieci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po raz kolejny Tomasz Walczewski, radny z Krośniewic wraz z posłem Grzegorzem Schreiberem organizują kolonie dla dzieci z obszarów wiejskich. W koloniach mogą uczestniczyć dzieci, które nie ukończyły 16-ego roku życia i których co najmniej jeden z rodziców jest płatnikiem KRUS.

Pierwszy wyjazd do Jarosławca nad Bałtykiem (zakwaterowanie w pensjonacie Róża Wiatrów) rozpoczyna się na początku lipca i potrwa 14 dni.

Drugi wyjazd będzie natomiast do Ośrodka Kolonijno-Wczasowego nad morzem znajdującego się w miejscowości Sarbinowo "Dar-Bull". Czas trwania to również 14 dni w terminie 1-14 lipca.

Koszt wyjazdu: 350 zł.

Dzieci, których rodzice nie są płatnikami KRUS także mogą w tym roku brać udział w naszych koloniach. Koszt pobytu wynosi wówczas 900 zł. Ilość miejsc ograniczona! Wyjazd autokarem z Krośniewic.

Szczegółowe informacje udzielane są w Biurze Poselskim Posła Grzegorza Schreibera, ul. Pl. Wolności 14 - tel 24 2540228 po godz. 16 lub u Tomasza Walczewskiego pod adresem e-mail: tomaszwalczewski@o2.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE