Reklama

Reklama

Kolorowe święto w Jedynce

Opublikowano: śr, 3 cze 2015 16:13
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 29 maja w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbyła się cykliczna miejska impreza integracyjna „Koloriada”. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych „Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga”. Celem imprezy jest propagowanie idei integracji w środowisku lokalnym, uczenie właściwego zachowania i współzawodnictwa, promowanie pozytywnych działań na rzecz osób niepełnosprawnych i wyrównywanie szans w życiu społecznym.W „Koloriadzie” wzięły udział drużyny: Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 1 w Kutnie, Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 2, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno- Wychowawczego „Niezabudka”, Integracyjnego Przedszkola Miejskiego nr 3 „Jarzębinka” w Kutnie, Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Kopernika w Kutnie, Szkoły Podstawowej nr 9 im. W. Jagiełły w Kutnie, Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie.

Reklama

Uczestnicy wzięli udział w przygotowanych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie grach i zabawach. Zaprezentowali swoje umiejętności w krótkich programach artystycznych. Był też wspólny taniec i posiłek. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody.

Organizatorzy „Koloriady” dziękują Urzędowi Miasta Kutno, Radzie Rodziców
przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie oraz sponsorom: Delikatesy „Centrum”, Cukiernia „Wasiakowie”, FHU „PaOla”, Apteki „Medest”, BGŻ, Hoop Polska Sp. z o. o., Firma „BRUK-POL” za wsparcie finansowe i rzeczowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)