Reklama

Koncert Nicola Palladini "d:Amore"

Opublikowano:
Autor:

Koncert Nicola Palladini "d:Amore" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

8 marca o godzinie 18 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca odbędzie się koncert Nicola Palladini "d:Amore". Spektakl muzyczny `d:Amore` to pochwała miłości, afirmacji życia, szczęścia i szeroko pojętej kultury.

W trakcie spektaklu Nicola Palladini - przy akompaniamencie muzyki na żywo (kontrabas/gitara akustyczna/piano) przywdziewa coraz to inne maski.

Tytuł spektaklu jest najkrótszą sentencją, która naznacza życie artysty. Nieprzypadkowy dobór piosenek śpiewanych niegdyś przez Luigi Tenco, Dalidę, Elvisa Presleya, czy Binga Crosby - zobrazowanych dodatkowo unikatowymi wideoprojekcjami - scala je w spójną całość. Aktor słowami utworów - między innymi takimi jak: „Ciao Amore Ciao”, `Paroles, Paroles`, `La Vie En Rose`, `Besame Mucho`, „All you need is love” czy `Killing Me Softly` czasem wzruszająco, czasem z przymrużeniem oka stawia pytania o to, czym byłby świat gdyby nie miłość. Jednak w tym przypadku pytanie to nabiera zupełnie innego kontekstu. Nie oznacza bynajmniej atrakcyjnej formy przerastającej treść i pozbawionej wnętrza, ale rodzaj hołdu, lub chociaż ukłonu w stronę twórców i ich artyzmu.

Bilety w cebnie 25 zł dostępne w naszych kasach oraz w sprzedaży ONLINE.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE