Reklama

Koncert relaksacyjny tybetańskich mis i gongów

Opublikowano:
Autor:

Koncert relaksacyjny tybetańskich mis i gongów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Terapia dźwiękami mis tybetańskich i gongów to część starożytnej sztuki lekarskiej znanej od pięciu tysięcy lat.. U podstaw masażu dźwiękiem stoi dawne przekonanie, że odpowiedni dźwięk oddziałuje harmonizująco na każdą komórkę ciała, przywracając jej prawidłową częstotliwość. To częstotliwość właściwa dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczęśliwi i żyjemy w zgodzie z sobą, często zakłócana przez codzienny stres. Słuszność i skuteczność tych starożytnych teorii została w naszych czasach potwierdzona przez szereg badań naukowych. Terapię dźwiękiem wykorzystuje się obecnie przy leczeniu i profilaktyce wielu schorzeń, szczególnie o podłożu psychosomatycznym.

Ceremonia dźwięków to więcej niż terapia - to koncert relaksacyjny, który oddziałuje na ciało fizyczne i duchowe. Pozwala na głębokie wyciszenie umysłu, uwalnia od stresu, napięcia emocjonalnego i gonitwy myśli. To czas tylko dla Ciebie. Unikalna kąpiel w harmonijnych dźwiękach mis tybetańskich zapewnia błogie rozluźnienie ciała i oczyszcza umysł z negatywnych emocji.

Na koncert zaprasza Ewa Majerska - absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii, redaktor naczelna największego portalu o jodze joga-joga.pl.

14 marca / sobota / godz. 18:00 / Kutnowski Dom Kultury

Bilet - 20 zł / ilość miejsc ograniczona

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE