Reklama

Koncerty, kabarety i mnóstwo innych atrakcji. Zbliżają się Kutnowskie Dni Seniora

Opublikowano:
Autor:

Koncerty, kabarety i mnóstwo innych atrakcji. Zbliżają się Kutnowskie Dni Seniora - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Miasta Kutna oraz Seniorzy zapraszają na Kutnowskie Dni Seniora, które odbywać się będą od 26 września do 6 października. Rozpoczną się one uroczystą galą w Kutnowskim Domu Kultury.

W tegorocznym programie Kutnowskich Dni Seniora przewidziano m.in.: koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarków, Kabaret OT.TO, seanse filmowe, spektakle teatralne, kabarety w wykonaniu Seniorów, spotkania kulturalne w Centrum Seniora oraz w Kulturalnym Dworku – Kawiarence dla Seniora. Ponadto organizowane będą warsztaty kulinarne, kosmetyczne oraz plastyczne, spacer po Kutnie śladami historii, wieczorki taneczne oraz Bale Seniora.

- Zapraszamy na pokazy i naukę jogi, turniej brydża sportowego oraz zajęcia sportowe w Aquaparku Kutno, warsztaty pt. „Zdrowy kręgosłup”, turniej gry w kręgle oraz zawody pływackie - zachęcają organizatorzy.

Nieodłączną częścią Kutnowskich Dni Seniora jest Strefa Zdrowia - bezpłatne badania słuchu, wzroku, poziomu cukru, cholesterolu i ciśnienia. W programie przewidziano spotkania z dietetykiem (bezpłatna analiza składu ciała), z lekarzem geriatrą, naukę udzielania pierwszej pomocy oraz porady cukrzycowe.

W ramach akcji „Bezpieczny Senior” odbędą się spotkania z Fundacją Cognito, funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kutnie oraz Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów.

W programie również spotkanie dotyczące świadczeń emerytalno - rentowych z przedstawicielami ZUS w Kutnie.

Wejściówki będą wydawane w Centrum Seniora przy ul. Wyszyńskiego 11a od dnia 16 września 2019 r. w godz. od 13.00 do 17.00. Dokładny program tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora w załączonej ulotce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE