Reklama

Reklama

Konkurs barmański: sukces uczennicy Troczewskiego

Opublikowano: pt, 5 cze 2015 14:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ubiegłym tygodniu w Centrum Techniki Kulinarnej DORAM w Warszawie odbył się I KONKURS BARMAŃSKI HAMILTON BEACH CUP 2015. Był to pierwszy w Polsce konkurs dla profesjonalnych barmanów zorganizowany przez Firmę Hamilton Beach.Do konkursu przystąpiło 23 zawodników. Wśród nich była uczennica Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr.A.Troczewskiego w Kutnie Monika Wróblewska z kl. III TZ technik hotelarstwa.

Reklama

Monika od dwóch lat odnosi znaczące sukcesy w ogólnopolskich konkursach barmańskich, zajmując w nich czołowe miejsca.Uczennicę dokonkursów barmańskich przygotowuje nauczyciel zawodu mgr inż. Ewa Żydowo. KONKURS BARMAŃSKI HAMILTON BEACH CUP 2015 okazał się trudny dla profesjonalnych barmanów, pracujących na co dzień za barem. Z wyniku jesteśmy zadowoleni (9 miejsce), gdyż Monika była najmłodszą uczestniczką konkursu, która nie pracuje jeszcze zawodowo w barmaństwie.

Zawody składały z trzech części: test wiedzy o urządzeniach Hamilton Beach, przygotowanie kompozycji alkoholowej (long drink) oraz smoothie, blind test.

Za notę degustacyjną odpowiada specjalna komisja, która oceniała jawnie: wygląd, zapach i smak kompozycji ( metoda włoska). Zwyciężał zawodnik, który otrzymał największą liczbę punktów , która była sumą not za technikę wykonania, degustację, test wiedzy o urządzeniach organizatora konkursu, blind test.

GRATULUJEMY Monice i życzymy nieustającego zapału do barmaństwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)