Reklama

Konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Dnia Wędkarza!

Opublikowano:
Autor:

Konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Dnia Wędkarza! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zapraszamy do konkursu plastycznego dla dzieci ze szkół podstawowych z terenu miasta Kutno i Korśniewice, gmin: Kutno, Nowe Ostrowy i Strzelce, placówek opiekuńczo-wychowawczych, PCPR i szkół specjalnycych z Kutna oraz dzieci związane z Kołem PZW "METALURG" pod nazwą: „Wędkarstwo z połączeniu z ekologią i zdrowym wypoczynkiem nad wodą”.Honorowy Patronat objął Poseł na Sejm VIII Kadencji Paweł Bejda.

Celem konkursu jest pokazanie konieczności dbania o bezpieczeństwo nad wodą i ochronę środowiska naturalnego za pomocą znaku plastycznego.


Tematyka prac:
1. Uprawianie sportu wędkarskiego ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa nad wodą.
2. Problematyka ekologii oraz czystości akwenów wodnych i ich otoczenia
Prace mogą być wykonane wyłącznie techniką płaską (collage, malarstwo, plakat, grafika, rysunek bez oprawy). Format prac maksymalnie A4.
Prace należy wykonać i przekazać Skarbnikowi Koła „Metalurg” (sklep ARA, Kutno ul. Narutowicza 8) w terminie do 15 marca 2016r. Najlepsze prace zostaną wyróżnione nagrodami honorowymi, rzeczowymi i dyplomami. Każda z prac powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko, wiek autora, dokładny adres zamieszkania (z kodem pocztowym), telefon kontaktowy autora i instruktora (opiekuna), nr koła oraz zawierać klauzulę, iż autor wyraża zgodę na jej publikację. Brak tych danych dyskwalifikuje dopuszczone prace. W marcu br. prace zostaną ocenione przez komisję pod przewodnictwem plastyka z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, przedstawicieli Starostwa i Koła Nr 109 PZW „METALURG”. Miejscem finału będzie sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Kutnie w dniu 22 marca 2016 r.

W trakcie finału prszewidziane są występy dzieci z MDK Kutno i Tęcza Kutno, pogadnki z zakresu bezpieczeństwa nad wodą, ochrony środowiska i wędkarstwa, konkurs z pozyskanej wiedzy z nagrodami. Na zakończenie będzie słodki poczęstune. Ze względu na połączenie finału z obchodami Dnia Wędkarza będziemy gościć osoby z Zarządu Okręgu Mazowieciego, władze lokalne oraz wędkarzy z naszego regionu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE