Reklama

Konkurs Różana Rodzina 2015

Opublikowano:
Autor:

Konkurs Różana Rodzina 2015 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa konkurs towarzyszący obchodom tegorocznego Święta Róży. Tym razem do udziału zaproszone są rodziny. Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy wysłać swoje zdjęcie rodzinne zrobione z kutnowskimi różami i napisem: #miastoróż.Taką fotografię wysyłamy w wiadomości do profilu facebook Różana Rodzina 2015. Organizatorzy po sprawdzeniu, czy zgłoszenie zgodne jest z wymogami konkursu- publikują je, a Uczestnik… czeka na polubienia, bo to one klasyfikują go w rankingu. W każdą sobotę znajdziecie u nas podsumowanie minionego tygodnia, lajkujcie i udostępniajcie, by znaleźć się w gronie laureatów. Link do profilu Różana Rodzina: https://www.facebook.com/RozanaRodzina2015?fref=tsPięć rodzin z największą liczbą polubień pod zdjęciem weźmie udział w video produkcji do klipu konkursowego, który zostanie wyemitowany 6 września przed finałem konkursu na scenie przy kutnowskim ratuszu.

Podczas finału, każdy laureat będzie miał swój czas sceniczny, by w dowolny sposób zaprezentować rodzinę i podbić serca widzów. O kolejności miejsc na podium decyduje publiczność swoimi owacjami- warto więc zabrać swój fanclub.
Na laureatów czekają cenne nagrody: laptop, tablet, aparaty fotograficzne, rodzinne sesje fotograficzne w plenerze, różane gadżety i dyplomy.
Zwycięska rodzina- ulubieńcy widowni zgarną tytuł Różana Rodzina 2015, zostaną także nagrodzeni wysokiej klasy sprzętem elektronicznym- konsolą X-BOX.
Nad prawidłowym przebiegiem finału czuwać będzie Adwokat Aneta Sulej, reprezentująca Kancelarię Adwokacją Aneta Sulej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE