Reklama

[KONKURS] Wygraj bilety na Polską Noc Kabaretową 2018!

Opublikowano:
Autor:

[KONKURS] Wygraj bilety na Polską Noc Kabaretową 2018! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kabaretowa uczta już niebawem. Polska Noc Kabaretowa zagości w Płocku już 8 czerwca! Mamy dla Was wejściówki!

Polska Noc Kabaretowa to niezwykłe widowisko, podczas którego popłaczecie się ze śmiechu! W tym roku z pewnością nie będzie inaczej, a w dodatku - patriotycznie.

- Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność - piszą organizatorzy.

Autorem scenariusza jest Robert Górski. Tegoroczną edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju.

Na scenie płockiego amfiteatru zobaczymy m. in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Marcina Dańca, Igora, Kwiatkowskiego, Kabaret Nowaki czy Ireneusza Krosnego.

Z tej okazji mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie! Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:
"Która edycja Polskiej Nocy Kabaretowej odbędzie się w tym roku?"

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: [email protected]
W tytule maila wpisać: Polska Noc Kabaretowa 2018
A w treści odpowiedź na pytanie oraz swoje dane kontaktowe.

Na odpowiedzi czekamy do 3 czerwca. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wylosujemy dwoje szczęśliwców, do których trafią podwójne wejściówki na galę. Wyniki poznacie w poniedziałek - 4 czerwca. Bilety będą do odebrania w siedzibie naszej redakcji przy ul. Wojska Polskiego 10a.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE