Reklama

[KONKURS] Wygraj smartfon! Wystarczy zrobić zdjęcie

Opublikowano:
Autor:

[KONKURS] Wygraj smartfon! Wystarczy zrobić zdjęcie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nowy smartfon na wakacje? Lubisz Kutno? Pokaż na zdjęciu, co dla niego zrobiła Unia Europejska. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy na łamach Gazety Lokalnej Kutna i Regionu oraz portalu KCI, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Nie wiesz, gdzie zrobić zdjęcie? Podpowiadamy. Przy wsparciu środków unijnych powstały takie inwestycje jak: Aquapark Kutno, Dworek Modrzewiowy, Centrum Teatru Muzyki i Tańca, zrewitalizowano park Wiosny Ludów, a w całym mieście wprowadzono markę "Kutno-miasto róż", a więc wszystkie jej elementy znajdujące się w przestrzeni miejskiej mogą być dla Was inspiracją do niezwykłego zdjęcia! Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na swoją miejscowość unijnymi oczami.

Zdjęcie wyślij na konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018 r. W tytule koniecznie wpisz "Konkurs Unia lokalnie - Kutno". Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie kutno.net.pl oraz na gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE