Reklama

Konkurs - zostań twarzą szkoły

Opublikowano:
Autor:

Konkurs - zostań twarzą szkoły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy Kutna i okolic, mogą wziąć udział w konkursie „Zostań Twarzą Pascala”, który organizuje bezpłatna Szkoła dla dorosłych Pascal. Pierwsza edycja konkursu jest kontynuacją znanego z ubiegłych lat plebiscytu Miss Pascala.

Jest to szansa szczególnie dla osób, które chciałyby stać się bardziej rozpoznawalne, a swoją atrakcyjną osobą reprezentować i promować edukację. Uczestnicy konkursu będą mogli zaistnieć w mediach społecznościowych, pojawić się w reklamach Szkoły Pascal i oczywiście… dobrze się bawić!
W konkursie może wziąć udział każdy dorosły, który jest obecnie lub zamierza w przyszłości zostać słuchaczem nieodpłatnej Szkoły Pascal. Wystarczy zapisać się do szkoły najpóźniej 2 tygodnie po wysłaniu swojego zgłoszenia konkursowego. Udział w zabawie można zgłosić do 15 czerwca br.
Każdy z uczestników będzie miał szansę na główną wygraną – czyli zostanie Twarzą Pascala i reprezentowanie swoim uśmiechem bezpłatnej Szkoły dla dorosłych Pascal.
Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrody: telewizor 49 cali oraz sesję zdjęciową, a wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikują się do finału otrzymają zestawy kosmetyków.
Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
- należy wypełnić zgłoszenie na stronie stronie internetowej szkoły
- przesłać 2 zdjęcia dobrej jakości oraz autoprezentację wideo do 30 sekund
Wszystkie informacje oraz regulamin znajdują się TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE