Reklama

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi

Opublikowano:
Autor:

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo Powiatowe w Kutnie w dniach od 14 majado dnia 29 maja zaprasza organizacje pozarządowe oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców powiatu kutnowskiego do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Powiatu w Kutnie w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej. Formularz konsultacyjny dostępne są na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej.Propozycje zmian wraz z uzasadnieniem prosimy przesyłać w terminie do dnia 29 maja 2015 roku na druku formularza konsultacyjnego pocztą lub elektronicznie na adres: Starostwo Powiatowe w Kutnie, 99–300 Kutno ul. Kościuszki 16; oswiata@powiatkutno.eu.

Otwarte spotkanie z mieszkańcami odbędzie w dniu 29 maja 2015 roku o godz. 16:30 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie przy ul. Kościuszki 16.

W czasie spotkania konsultacyjnego przedstawione będą propozycje wdrożenia nowych instrumentów współpracy Powiatu Kutnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz z mieszkańcami naszego powiatu (inicjatywa lokalna, „małe dotacje”, regranting).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE